VVD verheugd over herinrichting Meyerweg

zondag 21 mei 2017 om 09:38

 

 

 

De VVD is verheugd dat het college geld heeft vrijgemaakt voor de herinrichting van de Meyerweg in De Knipe. Het was de VVD die vorig jaar bij motie had gevraagd om deze herinrichting versneld te laten plaatsvinden.

Uit de dorpsenquête was gebleken dat bijna 60% van de ondervraagden zich zorgen maakt over de verkeersveiligheid in het dorp.
De herinrichting van de Meyerweg is een lang gekoesterde wens van het dorp. Volgens raadslid Jaap van Veen waren er in 2010 al plannen voor een herinrichting van de weg, maar kwamen deze plannen door de slechte financiële situatie van de gemeente op de plank te liggen. Het college van burgemeester en wethouders heeft nu voorgesteld om een krediet van € 2,7 miljoen beschikbaar te stellen. Het dorpse karakter moet worden versterkt en er dient een centrale plaats middenin het dorp te komen. Op 22 juni beslist de raad op het voorstel van het college.


© 2010, VVD Fractie Heerenveen, website door netcreate