Skip to content

VVD Fractie Heerenveen

  • Activiteiten
    • Agenda
  • Fractie
    • Raadsleden
  • Verkiezingen gemeenteraad 2018
    • Kandidaat-raadsleden
      • Arie Kramp
      • Goffe Walsweer
      • Ilona Zwanenburg
      • Jaap van Veen
      • Jan Anton Koers
      • Marga Kuipers
      • Rinze Bouius
      • Rolie Tromp
      • Tamara Sloothaak
      • Tjeerd Waterlander
    • Verkiezingsprogramma 2018-2022
  • VVD Heerenveen
    • Bestuur VVD Heerenveen
    • Lidmaatschap
  • Wat vond de VVD van…
  • Contact
    • Nieuwsbrief
11 januari 2010 / Geen categorie

Motie verbetering veiligheid de Heide door college overgenomen

De Burgemeester gaat op verzoek van de VVD gaat samen met de politie bekijken of en hoe de veiligheid van plan de Heide verbetert kan worden.

Uit de cijfers blijkt dat de objectieve veiligheid verbeterd maar toch zijn er nog altijd veel klachten van overlast van geluid en gevoelens van onveiligheid. Behalve extra toezicht kan ook worden gekeken naar locale gebiedsverboden bijvoorbeeld op het parkeerterrein na zonsondergang. Hierdoor krijgt de politie ook meer instrumenten om overlast aan te pakken. Wordt vervolgd.

De Burgemeester gaat op verzoek van de VVD gaat samen met de politie bekijken of en hoe de veiligheid van plan de Heide verbetert kan worden. Uit de cijfers blijkt dat de objectieve veiligheid verbeterd maar toch zijn er nog altijd veel klachten van overlast van geluid en gevoelens van onveiligheid. Behalve extra toezicht kan ook worden gekeken naar lokale gebiedsverboden bijvoorbeeld op het parkeerterrein na zonsondergang. Hierdoor krijgt de politie ook meer instrumenten om overlast aan te pakken. Wordt vervolgd.

Post navigation

Previous Post:

Drukbezochte discussieavond VVD

Next Post:

Antwoorden op vragen VVD ten aanzien van wegenonderhoud o.a. de Greiden

© 2019 VVD Fractie Heerenveen